SADA PRO MAMINKU V ŠESTINEDĚLÍ Eoné Zobrazit větší

SADA PRO MAMINKU V ŠESTINEDĚLÍ Eoné

Nový produkt

7 ks

457 Kč

Popis

Dárkové balení obsahuje:

Masážní olej Sant (30ml) na bříško po porodu
Sant je určen pro šetrnou masáž bříška v období šestinedělí, kdy je mamince třeba věnovat stejnou péči, jako miminku. Olej zlepšuje elasticitu kůže, posiluje rodičku a navrací jí psychickou pohodu. Obnovuje sílu ženy, ulevuje při vyprazdňování. U vícerodiček zjemňuje intenzitu poporodních stahů dělohy. Porodní asistentky mají zkušenost, že při jemných masážích Santem dochází k lepšímu zavinování dělohy a odchodu očistků.

Masážní olej Motýl (20ml) na prsa 
Masážní olej na prsa nejen v období kojení. Působí jako prevence u žen každého věku. Je určen k šetrným masážím prsou žen i mimo těhotenství, zlepšuje elasticitu a pevnost kožní tkáně. Podporuje hydrataci a má vliv na celkové zklidnění. Velmi jemně vyrovnává psychiku ženy a tím ji posiluje. Aktivními látkami jsou koenzym Q10, obsažený v oleji z kukuřičných klíčků, měsíčkový olejový extrakt a rostlinný tuk karité (bambucké máslo). Měsíčkový olej zklidňuje pokožku při překrvení a zánětech. Olej lze použít i k ošetření jizev.

Řepíkový gel Gabriella (30ml)
Řepíkový gel vtíráme v oblasti křížové kosti, kostrče a podbřišku, krouživým pohybem po směru hodinových ručiček.Recenze

Napsat recenzi

SADA PRO MAMINKU V ŠESTINEDĚLÍ Eoné

SADA PRO MAMINKU V ŠESTINEDĚLÍ Eoné

Dárková sada pro maminku v šestinedělí.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

gopay