Zakladatelka
Bc.Iveta Feilhauerová
Kontakt: 774 000 720, [email protected]

Profesí instruktorka Stott Pilates. Absolvovala bakalářské studium Regenerace a výživa ve sportu na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Momentálně látkující maminka, užívající si mateřství plnými doušky. Zajímá se především o vaření, kváskové pečení, přírodní zahradničení, přírodu, ekologii a zdravý životní styl. 

Jak to začalo
Potkaly jsme se v té nejkrásnější a největší roli, v roli mateřství, která nás inspirovala tento dar lásky a úcty k dětem, sobě a všem ostatním šířit dál. Iveta položila základy Naturmámy a já se k ní přidala brzy po našem sblížení. Osudové spříznění duší nejen v náhledu a přístupu k nové roli, nás přivedlo ke spojení představ a podoby internetového obchodu, který nabídne to, co provází v šetrné každodenní péči nás, děti i domácnost.

Co představujeme
Internetový obchod Naturmáma zaměřující se na zboží určené těhotným ženám, rodičkám, šestinedělkám, jejich dětem a zároveň celé rodině. Naše idea obchodu si klade za cíl zpřístupnit velmi kvalitní, čistě přírodní produkty, které ženám přinesou pocit spokojenosti a radosti během celého mateřství. V současné době se zabýváme prodejem přírodní kosmetiky a moderních látkových plen, ovšem postupně se naše nabídka zboží bude rozšiřovat o drogerii v rámci ekologické domácnosti, o prodej hraček z přírodních materiálů a jiného dětského zboží přátelského ke zdraví a životnímu prostředí.

Co je pro nás předností
Velmi dbáme při výběru na kvalitu zboží. Chceme, aby všechny nabízené výrobky byly vysoce funkční, a proto téměř vše, co v Naturmámě najdete, jsme odzkoušeli na sobě a našich dětech. Informace o zboží tedy čerpáme z vlastních zkušeností a snažíme se k nim poskytnout věrohodné zdroje. Do naší nabídky budeme stále vyhledávat a zařazovat nové a zajímavé produkty. Každou sekci zboží se budeme snažit doplňovat zajímavými články, fotografiemi a videi, abychom Vám usnadnili rozhodování při výběru zboží a orientaci v celkové nabídce e-shopu. Také považujeme za důležité, aby byl veškerý sortiment vyráběn v České republice.

Naše výhledové záměry
Uspořádání Workshopů poskytujících ucelené informace v péči o dítě, v oblasti přebalování s látkovými pleny, nošení dětí v šátku, zdravého vaření příkrmů, aj. Postupem připojíme na stránky kategorii vaření s vlastními recepty a výrobky vlastní značky.


Výrobci